23.04.201408:42:03 Nápověda Pobočky



Můj výběr

  • Zápas přidáte kliknutím na hvězdičku.

Právě se hraje

Připravujeme

Dnešní nabídka

08:30
Stolní tenis
08:35
Tenis
08:40
Plážový volejbal

Bloem/Wesselink - Take/Mizoe   Live stream pouze pro přihlášené

Fuzhou Open, Čína, ženy

09:00
Hokej

Ukrajina - Japonsko

MS, div. 1, skupina A

09:00
Volejbal

Bohai Bank - Matin Varamin

Klubové mistrovství Asie, ženy

09:10
Stolní tenis
09:30
Tenis
09:30
Badminton

Obernosterer, David - Malkov, Vladimír   Live stream pouze pro přihlášené

Mistrovství Evropy, Kazaň, Rusko, muži

09:30
Plážový volejbal

Chevallier/Prawdzic - C.Yang/Bao J.   Live stream pouze pro přihlášené

Fuzhou Open, Čína, muži

09:50
Stolní tenis
10:00
Tenis

Mitu, Cristina-Andreea - Korzeniak, Anna

Santa Margherita Di Pula, 2-hry W-C10-ITA-07A

10:00
Badminton

Ivanov, Anton - Heino, Eetu   Live stream pouze pro přihlášené

Mistrovství Evropy, Kazaň, Rusko, muži

10:15
Fotbal
10:20
Plážový volejbal

Wu Jiaxin/Li - Prokopiev/Goncharov   Live stream pouze pro přihlášené

Fuzhou Open, Čína, muži

10:30
Fotbal
10:30
Stolní tenis
10:45
Badminton

Utrosa, Iztok - Lahnsteiner, Michael   Live stream pouze pro přihlášené

Mistrovství Evropy, Kazaň, Rusko, muži

11:00
Tenis

Dolgopolov, Alexandr - Montanes, Albert   Live stream pouze pro přihlášené

Barcelona, Španělsko

11:00
Tenis

Kližan, Martin - Almagro, Nicolas   Live stream pouze pro přihlášené

Barcelona, Španělsko

11:00
Tenis
11:00
Tenis
11:00
Volejbal

Nakhonratchasima - Tchaj-wan

Klubové mistrovství Asie, ženy

11:10
Stolní tenis
11:10
Plážový volejbal

HA Likejiang/Ch.Chen - Kovatsch/Kissling J.   Live stream pouze pro přihlášené

Fuzhou Open, Čína, muži

11:15
Badminton

Rouxel, Thomas - Moreels, Maxime   Live stream pouze pro přihlášené

Mistrovství Evropy, Kazaň, Rusko, muži

11:45
Basketbal

Alaska Aces - San Mig   Live stream pouze pro přihlášené

PBA, Commissioner Cup

11:50
Stolní tenis
12:00
Fotbal

Ha Noi TT - Arema

Asijský pohár, skupina F

12:00
Hokej

Polsko - Nizozemsko

MS, div. 1, skupina B

12:00
Tenis

Nieminen, Jarkko - Rosol, Lukáš   Live stream pouze pro přihlášené

Bukurešť, Rumunsko

12:00
Badminton

Jaquet, Sabrina - Narel, Anna   Live stream pouze pro přihlášené

Mistrovství Evropy, Kazaň, Rusko, ženy

12:00
Plážový volejbal

Alison/Bruno - Winter/Petutschnig   Live stream pouze pro přihlášené

Fuzhou Open, Čína, muži

12:30
Fotbal

Hiroshima - Central Coast

Liga mistrů asijských zemí , Skupina F

12:30
Hokej

Rakousko - J.Korea

MS, div. 1, skupina A

12:30
Tenis
12:30
Tenis
12:30
Tenis

Dodig, Ivan - Lopez, Feliciano   Live stream pouze pro přihlášené

Barcelona, Španělsko

12:30
Tenis

Goerges, Julia - Cirstea, Sorana   Live stream pouze pro přihlášené

Stuttgart, Německo

12:30
Stolní tenis
13:00
Fotbal

Pohang - Buriram Utd.

Liga mistrů asijských zemí , Skupina E

13:00
Fotbal

Rumunsko - Bulharsko

Přátelské zápasy do 19 let

13:00
Tenis

Hanescu, Victor - Simon, Gilles   Live stream pouze pro přihlášené

Bukurešť, Rumunsko

13:00
Házená

Kaustik - Zarya Kaspiya   Live stream pouze pro přihlášené

1. liga, muži, playoff

13:00
Volejbal
13:00
Volejbal

Zhetysu Almaty - Thong Tin Lien

Klubové mistrovství Asie, ženy

13:00
Badminton

Le Buhanic, Perrine - Golovanova, Olga   Live stream pouze pro přihlášené

Mistrovství Evropy, Kazaň, Rusko, ženy

13:30
Tenis

Gabashvili, Teymuraz - Ferrer, David   Live stream pouze pro přihlášené

Barcelona, Španělsko

13:30
Tenis
13:40
Tenis

Fognini, Fabio - Giraldo, Santiago   Live stream pouze pro přihlášené

Barcelona, Španělsko

14:00
Fotbal
14:00
Fotbal

Olomouc - Brno

Juniorská liga (U21)

14:00
Basketbal

Rain or Shine - Meralco Bolts   Live stream pouze pro přihlášené

PBA, Commissioner Cup

14:00
Tenis

Burton L/Willis M - Cagnina J/Griekspoor K

Velká Británie F9, čtyřhry

14:00
Tenis
14:00
Tenis

Haenle/Majchrzak - Martin T/O'Mara

Velká Británie F9, čtyřhry

14:00
Tenis

Kanepi, Kaia - Errani, Sara   Live stream pouze pro přihlášené

Stuttgart, Německo

14:00
Tenis
14:00
Tenis

Stakhovsky, Sergiy - Berlocq, Carlos   Live stream pouze pro přihlášené

Bukurešť, Rumunsko

14:00
Tenis

Zhang, Shuai - Hercog, Polona   Live stream pouze pro přihlášené

Marrakech, Maroko

14:00
Volejbal

Omsk - Tyumen   Live stream pouze pro přihlášené

1. liga, ženy, playoff

14:00
Badminton

Zilberman, Misha - Durkinjak, Zvonimir   Live stream pouze pro přihlášené

Mistrovství Evropy, Kazaň, Rusko, muži

14:45
Fotbal

Selangor - Maziya SRC

Asijský pohár, skupina F

15:00
Fotbal
15:00
Fotbal

Safa - FC Ravshan

Asijský pohár, Skupina A

15:00
Basketbal
15:00
Hokej
15:00
Tenis

Nadal, Rafael - Ramos, Albert   Live stream pouze pro přihlášené

Barcelona, Španělsko

15:00
Házená

AEK Athens - Ase Doukas

1. liga, muži

15:00
Házená
15:00
Badminton

De Visch Eijbergen, Soraya - Ulitina, Marija   Live stream pouze pro přihlášené

Mistrovství Evropy, Kazaň, Rusko, ženy

15:15
Tenis

Zanevska, Maryna - Peng, Shuai   Live stream pouze pro přihlášené

Marrakech, Maroko

15:30
Fotbal
15:30
Fotbal

Enppi Club - El Daklyeh

1. liga, Skupina 1

15:30
Hokej

Chorvatsko - Rumunsko

MS, div. 1, skupina B

15:30
Tenis

Ivanovič, Ana - Lisicki, Sabine   Live stream pouze pro přihlášené

Stuttgart, Německo

15:30
Tenis

Melzer, Jurgen - Janowicz, Jerzy   Live stream pouze pro přihlášené

Barcelona, Španělsko

16:00
Fotbal

Al Shabab - Al Kharaityat

Pohár Perského zálivu

16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal

Třinec - Ostrava

Juniorská liga (U21)

16:00
Házená
16:10
Tenis

Verdasco, Fernando - De Schepper, Kenny   Live stream pouze pro přihlášené

Barcelona, Španělsko

16:30
Fotbal
16:30
Basketbal
16:30
Tenis

Dimitrov, Grigor - Veselý, Jiří   Live stream pouze pro přihlášené

Bukurešť, Rumunsko

16:30
Házená

Rostov-Don - Lada Toljatti   Live stream pouze pro přihlášené

1. liga, ženy, playoff

16:30
Volejbal

Olympiakos - Foinikas   Live stream pouze pro přihlášené

1. liga, muži, playoff

17:00
Fotbal

Apollon Limassol - A. Famagusta

1. liga, skupina o titul

17:00
Fotbal
17:00
Fotbal

Omonia Nicosia - Ermis Aradippou

1. liga, skupina o titul

17:00
Basketbal
17:00
Basketbal
17:00
Tenis

Kudla, Denis - Olivo, Renzo   Live stream pouze pro přihlášené

Santos, Brazílie

17:00
Házená
17:00
Volejbal

D.Moskva - Z.Odintsovo   Live stream pouze pro přihlášené

1. liga, ženy, playoff

17:00
Volejbal

Gubernija Nizhny Novgorod - G.Surgut

1. liga, muži, playoff

17:00
Volejbal

Kazaň - N.Urengoy   Live stream pouze pro přihlášené

1. liga, ženy, playoff

17:00
Volejbal
17:00
Badminton

Stapusaityte, Akvile - Polikarpova, Ksenia   Live stream pouze pro přihlášené

Mistrovství Evropy, Kazaň, Rusko, ženy

17:30
Fotbal
17:30
Fotbal
17:30
Fotbal
17:30
Fotbal
17:30
Fotbal
17:30
Fotbal
17:30
Fotbal
17:30
Basketbal
18:00
Fotbal

Ferencváros - Diosgyor

Ligový pohár

18:00
Fotbal
18:00
Basketbal

R.Vilnius - Siauliai

1. liga, muži

18:00
Tenis

Kuznetsov, Andrey - Čilič, Marin   Live stream pouze pro přihlášené

Barcelona, Španělsko

18:00
Házená
18:00
Volejbal

Č.Budějovice - Liberec

Extraliga, muži, playoff

18:00
Volejbal

Jastrzebski - Kedzierzyn

1. liga, muži, playoff

18:00
Badminton

Petersen, Matilda - Voytsekh, Natalya   Live stream pouze pro přihlášené

Mistrovství Evropy, Kazaň, Rusko, ženy

18:30
Fotbal

Al Jazeera - Al Šabab

Liga mistrů asijských zemí , Skupina A

18:30
Fotbal

Esteghlal Teherán - Al Rayyan

Liga mistrů asijských zemí , Skupina A

18:30
Fotbal
18:30
Fotbal

Paris SG - Evian   Live stream pouze pro přihlášené

1. liga

18:30
Fotbal

Toulouse - Lyon   Live stream pouze pro přihlášené

1. liga

18:30
Basketbal

Asco Slask Wroclaw - Gdynia

1. liga, muži, kvalifikace

18:30
Basketbal

Panathinaikos - CSKA Moskva   Live stream pouze pro přihlášené

Euroliga, muži, playoff

18:30
Tenis
18:30
Tenis

Pella, Guido - Ghem, Andre   Live stream pouze pro přihlášené

Santos, Brazílie

18:30
Tenis

Petkovic, Andrea - Pennetta, Flavia   Live stream pouze pro přihlášené

Stuttgart, Německo

18:30
Volejbal

Paok S. - Pamvohaikos

1. liga, muži, playoff o 5-8. místo

19:00
Basketbal
19:00
Hokej

V.Británie - Litva

MS, div. 1, skupina B

19:00
Házená

Metaloplastika Zorka - Crvena Zvezda Beograd

1. liga, muži, finálová fáze

19:00
Volejbal

AEK Athens - Olympiakos

1. liga, ženy, playoff

19:00
Volejbal

Dresdner SC - Aachen   Live stream pouze pro přihlášené

1. liga, ženy, playoff

19:00
Volejbal

Vc Wiesbaden - Rote Raben Vilsbiburg   Live stream pouze pro přihlášené

1. liga, ženy, playoff

19:15
Fotbal

AL Fateh SC - Foolad Khuzestan

Liga mistrů asijských zemí , Skupina B

19:15
Fotbal

Al Jaish - Bunyodkor Taškent

Liga mistrů asijských zemí , Skupina B

19:30
Fotbal
19:30
Hokej

Švédsko - Norsko

Euro Hockey Challenge

19:40
Tenis
19:45
Basketbal

Maccabi Tel Aviv - Milan   Live stream pouze pro přihlášené

Euroliga, muži, playoff

20:00
Fotbal
20:00
Tenis

Kleybanova, Alisa - Kvitová Petra   Live stream pouze pro přihlášené

Stuttgart, Německo

20:00
Tenis
20:15
Volejbal

Innsbruck - Aich/Dob

1. liga, muži, playoff

20:30
Fotbal
20:30
Basketbal

Passalacqua Trasporti Ragusa - Schio

1. liga, ženy, playoff

20:30
Tenis
20:30
Házená

Paris Handball - Dijon

1. liga, muži

20:30
Volejbal

Frusinate Sora - Cassa Rurale Cantu

2. liga, muži, playoff o postup

20:30
Volejbal

Monza - Ortona

2. liga, muži, playoff o postup

20:45
Fotbal

Real Madrid - Bayern

Liga mistrů

20:45
Basketbal

Olympiakos - Real Madrid   Live stream pouze pro přihlášené

Euroliga, muži, playoff

24. 4. 2014

00:00
Tenis

Coppejans, Kimmer - Michon, Axel   Live stream pouze pro přihlášené

Santos, Brazílie

00:45
Fotbal

Nacional - Velez Sarsfield   Live stream pouze pro přihlášené

Copa Libertadores

01:00
Basketbal

Miami - Charlotte   Live stream pouze pro přihlášené

NBA, playoff

01:00
Hokej

Columbus - Pittsburgh   Live stream pouze pro přihlášené

NHL, playoff

01:30
Fotbal
02:00
Fotbal

Toluca - Cruz Azul

CONCACAF Liga mistrů, závěrečná fáze

02:00
Basketbal

San Antonio - Dallas   Live stream pouze pro přihlášené

NBA, playoff

02:00
Hokej

Dallas - Anaheim   Live stream pouze pro přihlášené

NHL, playoff

03:00
Fotbal

Atl. Medellín - Atletico MG   Live stream pouze pro přihlášené

Copa Libertadores

03:00
Fotbal

Ceara - Fortaleza Ce

Cearense, playoff

03:00
Fotbal

San Lorenzo - Gremio   Live stream pouze pro přihlášené

Copa Libertadores

03:00
Fotbal
03:30
Basketbal

Houston - Portland   Live stream pouze pro přihlášené

NBA, playoff

03:30
Hokej

Chicago - St. Louis   Live stream pouze pro přihlášené

NHL, playoff

04:00
Fotbal
04:00
Fotbal
05:10
Fotbal

Santos Laguna - Lanus   Live stream pouze pro přihlášené

Copa Libertadores

05:30
Hokej

Slovinsko - Ukrajina

MS, div. 1, skupina A

09:00
Hokej

Maďarsko - Rakousko

MS, div. 1, skupina A

13:30
Fotbal
14:00
Fotbal
14:00
Fotbal
14:45
Fotbal
15:30
Hokej

Nizozemsko - V.Británie

MS, div. 1, skupina B

15:30
Futsal
16:00
Fotbal

Al Jaish - Nejmeh Bejrút

Asijský pohár, skupina B

16:00
Fotbal

Al Kuvajt - Fanja

Asijský pohár, skupina B

17:00
Fotbal
17:00
Hokej

Slovensko - Finsko

Euro Hockey Challenge

17:00
Volejbal

H.Ankara - Fenerbahce

1. liga, playoff, muži

18:00
Fotbal
18:00
Futsal
18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
19:00
Hokej

Lev Praha - Magnitogorsk   Live stream pouze pro přihlášené

KHL, playoff

20:00
Fotbal

Irsko - Skotsko

Přátelské zápasy do 19 let

20:00
Fotbal

Reading FC - Manchester Utd.

U21 Premier League

20:30
Volejbal

Macerata - Perugia

1. liga, muži, playoff

20:45
Házená
21:05
Fotbal

Benfica - Juventus

Evropská liga

21:05
Fotbal

FC Sevilla - Valencia

Evropská liga

25. 4. 2014

00:30
Fotbal
01:00
Basketbal

Atlanta - Indiana   Live stream pouze pro přihlášené

NBA, playoff

02:00
Basketbal

Memphis - Oklahoma   Live stream pouze pro přihlášené

NBA, playoff

02:00
Hokej

Detroit - Boston   Live stream pouze pro přihlášené

NHL, playoff

02:15
Fotbal
03:30
Hokej

Minnesota - Colorado   Live stream pouze pro přihlášené

NHL, playoff

04:30
Basketbal
04:30
Hokej

Los Angeles - San Jose   Live stream pouze pro přihlášené

NHL, playoff

07:35
Ragby
09:40
Ragby
13:30
Fotbal
14:00
Fotbal

Newcastle United - Arsenal

U21 Premier League

15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:30
Fotbal
15:55
Fotbal
16:00
Fotbal
16:30
Fotbal
17:00
Fotbal
17:00
Fotbal

Slavia Sofia - Stara Zagora

1. liga, skupina o udržení

17:00
Fotbal
17:30
Fotbal
17:30
Basketbal

Levski - Bc Balkan

BIBL, muži

18:00
Fotbal

Cracovia Krakov - Bielsko-Biala

1. liga, skupina o udržení

18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Basketbal

Szolnok - T.Lyubertsy

EuroChallenge, muži

18:20
Hokej

Zlín - Kometa Brno

Extraliga, playoff

18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Hokej

Švédsko - Norsko

Euro Hockey Challenge

19:10
Ragby
19:20
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal

Lens - Nancy

2. liga

20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:05
Basketbal

Bamberg - Oldenburg

1. liga, muži

20:15
Fotbal
20:15
Basketbal
20:30
Fotbal
20:30
Fotbal
20:30
Fotbal

Lech Poznaň - Wisla Krakov

Ekstraklasa, Championship Round

20:30
Fotbal
20:30
Fotbal

Waregem - Genk

1. liga, o titul

20:30
Basketbal

Reggio Emilia - Gaziantep

EuroChallenge, muži

20:45
Fotbal
20:45
Fotbal
20:45
Fotbal
20:45
Fotbal
20:45
Fotbal
20:45
Fotbal
20:45
Fotbal
21:00
Fotbal
21:00
Ragby

Northampton Saints - Harlequin Fc

Evropský pohár, playoff

23:00
Fotbal

26. 4. 2014

00:30
Fotbal
01:00
Basketbal

Brooklyn - Toronto

NBA, playoff

01:00
Hokej
02:00
Fotbal
02:00
Basketbal

Washington - Chicago

NBA, playoff

04:30
Fotbal
04:30
Basketbal

Portland - Houston

NBA, playoff

09:35
Ragby
11:00
Házená

Hranice - Jičín

Extraliga, část vítězů, muži

11:40
Ragby
12:00
Fotbal
12:00
Fotbal

Tranmere Rovers - Oldham

U21, Centrální liga

13:00
Fotbal
13:00
Fotbal
13:15
Fotbal
13:45
Fotbal
13:45
Fotbal
14:00
Fotbal
14:00
Fotbal
14:30
Fotbal
14:30
Ragby
14:45
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:30
Fotbal

Bani Sweif - Wadi Degla Sc

1. liga, Skupina 2

15:30
Fotbal
15:30
Fotbal
15:30
Fotbal
15:30
Fotbal
15:30
Fotbal
15:30
Fotbal

Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin

1. liga, skupina o udržení

15:30
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Házená

Veszprem - Paris Handball

Liga mistrů, muži

16:30
Fotbal
16:40
Ragby
17:00
Fotbal
17:00
Fotbal
17:00
Fotbal
17:00
Fotbal

Hassani Jdidi - Al Ahly

CAF Pohár konfederace, kvalifikace

17:00
Fotbal
17:00
Házená

Vardar Skopje - Flensburg

Liga mistrů, muži

17:45
Fotbal
18:00
Fotbal

Bialystok - Piast Gliwice

1. liga, skupina o udržení

18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Házená

Montpellier - Nantes

Pohár EHF, muži

18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
18:30
Házená

La Rioja - Granollers

1. liga, muži

19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Fotbal

Nice - Reims

1. liga

20:00
Fotbal
20:00
Fotbal
20:00
Basketbal

Atlanta - Indiana

NBA, playoff

20:15
Fotbal
20:15
Házená

Barcelona - R.N. Löwen

Liga mistrů, muži

20:30
Fotbal

L.Warszawa - Bydgoszcz

Ekstraklasa, Championship Round

20:45
Fotbal
21:20
Fotbal
21:20
Fotbal
21:20
Fotbal
21:20
Fotbal
21:20
Fotbal
22:00
Fotbal
22:00
Fotbal
22:00
Fotbal
22:30
Basketbal

Dallas - San Antonio

NBA, playoff

23:30
Fotbal

27. 4. 2014

00:20
Fotbal
01:00
Basketbal

Charlotte - Miami

NBA, playoff

02:00
Fotbal
02:00
Fotbal
02:00
Fotbal
02:00
Fotbal
03:30
Basketbal

Memphis - Oklahoma

NBA, playoff

04:00
Fotbal
11:30
Fotbal
12:00
Fotbal
12:30
Fotbal
12:30
Fotbal
12:40
Basketbal

Real Madrid - Valencia

1. liga, muži

13:00
Fotbal
13:00
Fotbal
13:00
Fotbal
13:30
Fotbal
13:30
Fotbal
13:30
Fotbal
13:45
Fotbal
14:00
Fotbal
14:00
Fotbal
14:00
Fotbal
14:00
Ragby

London Wasps - Bath Rugby

Evropský pohár, playoff

14:15
Házená

Kiel - Metalurg Skopje

Liga mistrů, muži

14:30
Fotbal
14:30
Fotbal
14:30
Fotbal
14:30
Fotbal
14:30
Fotbal
14:30
Fotbal
14:30
Fotbal
14:45
Fotbal

Tyresö - Birmingham City LFC

Liga mistrů, ženy

15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal

Fiesolecaldine - Ostia Mare

4. liga, Skupina E

15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:00
Fotbal

Rende - Pomigliano

4. liga, Skupina I

15:00
Fotbal
15:00
Fotbal
15:05
Fotbal
15:30
Fotbal
15:30
Fotbal

Ismaily - Talaea El Gaish

1. liga, Skupina 2

15:30
Fotbal
15:30
Fotbal

Korona Kielce - Widzew Lodž

1. liga, skupina o udržení

15:30
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal

Keila JK - Rummu Dynamo

2. liga, jihozápad

16:00
Fotbal
16:00
Fotbal
16:00
Fotbal

Puebla - Morelia

Mexico U20

16:30
Fotbal
16:30
Fotbal
16:30
Fotbal
16:30
Ragby
17:00
Fotbal
17:00
Fotbal
17:00
Fotbal
17:10
Fotbal
17:15
Fotbal

Wolfsburg - Potsdam

Liga mistrů, ženy

17:30
Fotbal
17:30
Fotbal
17:30
Volejbal

Perugia - Macerata

1. liga, muži, playoff

18:00
Fotbal

Anderlecht - St.Liege

1. liga, o titul

18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Futsal

Teplice - Tango Brno

1. liga, playoff

18:15
Fotbal
18:20
Hokej

Kometa Brno - Zlín

Extraliga, playoff

18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Basketbal

Joventut - Gran Canaria

1. liga, muži

19:00
Basketbal

Washington - Chicago

NBA, playoff

19:10
Baseball
19:15
Fotbal

FC Porto - Benfica

Portugalský ligový pohár

19:15
Házená
20:15
Fotbal
20:30
Basketbal

Pesaro - Bologna

1. liga, muži

20:45
Fotbal
21:00
Fotbal
21:00
Fotbal
21:00
Fotbal
21:00
Fotbal
21:30
Basketbal
23:15
Fotbal
23:30
Fotbal

28. 4. 2014

00:00
Fotbal

Sao Caetano - Guarani

3. liga, skupina B

01:00
Basketbal

Brooklyn - Toronto

NBA, playoff

03:30
Basketbal

Portland - Houston

NBA, playoff

11:00
Fotbal

Slovensko - SAE

Přátelské zápasy do 19 let

17:30
Fotbal
18:00
Fotbal
18:00
Fotbal
18:30
Fotbal
18:30
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
19:05
Fotbal
19:20
Fotbal
20:00
Fotbal
20:15
Fotbal
20:45
Fotbal
20:45
Fotbal

Trafford - New Mills Fc

Manchester Premier Cup

21:00
Fotbal
22:00
Fotbal

29. 4. 2014

01:00
Basketbal

Charlotte - Miami

NBA, playoff

03:30
Basketbal

Dallas - San Antonio

NBA, playoff

11:00
Fotbal

Slovensko - Ukrajina

Přátelské zápasy do 19 let

11:30
Futsal

Cska Moskow-d - Dina-d

Superliga Reserves

16:00
Futsal

Gazprom Yugra-d - Kprf-d

Superliga Reserves

17:30
Fotbal
18:20
Hokej

Zlín - Kometa Brno

Extraliga, playoff

19:20
Fotbal
20:45
Fotbal

Bayern - Real Madrid

Liga mistrů

30. 4. 2014

13:00
Fotbal

Rumunsko - Bulharsko

Přátelské zápasy do 19 let

15:00
Házená

HC Vitjaz - Ska Minsk 2

1. liga, muži

15:15
Fotbal
19:00
Fotbal
19:00
Fotbal
20:15
Házená

Kiel - Hannover

1. liga, muži

20:45
Fotbal
21:30
Fotbal
22:10
Fotbal

1. 5. 2014

17:00
Fotbal

Levski Sofia - Loko Plovdiv

1. liga, skupina o titul

17:30
Volejbal

Macerata - Perugia

1. liga, muži, playoff

18:00
Fotbal
21:05
Fotbal

Juventus - Benfica

Evropská liga

21:05
Fotbal

Valencia - FC Sevilla

Evropská liga

2. 5. 2014

09:35
Ragby
11:40
Ragby
12:00
Fotbal
18:30
Fotbal
20:00
Ragby
20:05
Ragby
20:30
Fotbal
20:30
Fotbal
20:30
Ragby
21:00
Fotbal

3. 5. 2014

09:35
Ragby
16:15
Ragby

Sale Sharks - Leicester Tigers

Guinness Premiership

18:00
Ragby

4. 5. 2014

15:00
Basketbal

Bayern - ALBA Berlín

1. liga, muži

15:00
Ragby

Exeter Chiefs - Harlequin Fc

Guinness Premiership

6. 5. 2014

12:00
Futsal

Dina-d - Dinamo Moscow-d

Superliga Reserves

9. 5. 2014

09:35
Ragby
11:40
Ragby

Tiket

Tiket je prázdný, zvolte sázku.

Nápověda

Kliknutím na hvězdičku přidáte zápas nebo sázkovou příležitost do Vašeho výběru.
Sázková příležitost je momentálně nedostupná.

Prohlédněte si podrobnou nápovědu.

Časové a statistické údaje (karty, rohy atd.) jsou i přes veškerou snahu o jejich aktuálnost a přesnost pouze orientační a CHANCE a.s. nemůže ručit za jejich správnost. Na základě těchto údajů nelze uznat případnou reklamaci sázek.